Інформаційне повідомлення ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» про проведення відкритого обговорення питання щодо встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії на 2018 рік

Інформаційне повідомлення

ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» про проведення відкритого обговорення питання щодо встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії на 2018 рік.


ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» повідомляє про проведення відкритого обговорення питання щодо встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії на 2018 рік.

Всі пропозиції та зауваження до Проекту перегляду структури та рівнів тарифів просимо надсилати до 12 жовтня (включно) 2017 року;

  • у письмовому вигляді на адресу: ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ»
  • вул. Б.Пасічника,1 м.Новояворівськ, 81053.
  • електронним листом на е-mail:energynov@ukr.net


Звертаємо Вашу увагу, що всі пропозиції та зауваження до проекту відносно перегляду структур та рівнів тарифів повинні бути надані у вказаний вище термін та супроводжуватись чітким обґрунтуванням та вказаними контактними даними з метою здійснення зворотного зв’язку.
Просимо анонімних зауважень та пропозицій не надсилати. Розглядатись не будуть.
Відкрите обговорення наданих пропозицій та зауважень відбудеться 13 жовтня 2017 року о 10 год. в приміщенні Товариства за адресою вул.Б.Пасічника,1 (конференц-зал.)