Зниження споживання електричної енергії у денні години та можливість її економії

Шановні побутові споживачі електричної енергії

ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ»ЗНИЖЕННЯ споживання електроенергії у ДЕННІ години доби та МАКСИМАЛЬНЕ використання електроенергії в НІЧНІ години доби сприяє вирівнюванню графіку навантажень Об ́єднаної Енергосистеми України та забезпечує зниження обсягів споживання електричної енергії у пікові періоди, оптимізує роботу теплових електростанцій України і в кінцевому результаті скорочує споживання газу, вугілля та мазуту.

ЗВЕРТАЄМОСЯ до Вас НЕ ВМИКАТИ без зайвої потреби в ДЕННІ ГОДИНИ доби енергоємні побутові електроприлади, МАКСИМАЛЬНО використовуйте їх у НІЧНІ години доби.

ВОДНОЧАС, для заощадження коштів, пропонуємо Вам перейти на розрахунки за спожиту електроенергію по тарифах, диференційованих за періодами часу та встановити електронний багатотарифний прилад обліку електричної енергії. Використовуйте нічний тариф з 23:00 до 7:00 год. для побутових потреб — Ваші витрати на оплату за спожиту електроенергію зменшаться майже на 50%.

Детальну інформацію, фахові консультації та роз’яснення Ви можете отримати зателефонувавши на номери: (03256) 42-203; (03256) 41-493

З детальною інформацією про тарифні зони Ви можете ознайомитися за цим посиланням

Адміністрація ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ»