Приєднання

Інформація щодо трансформаторних підстанцій ТзОВ "Енергія-Новояворівськ"

Резерв потужності по підстанціях ТзОВ НВП "Енергія-Новояворівськ"

Ставки плати за стандартне приєднання до електромереж на 2015р.

Звітна інформація щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж ТзОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" за 2017р.

Звітна інформація щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж ТзОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" за 1-ий квартал 2018р.

Звітна інформація щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж ТзОВ НВП "Енергія-Новояворівськ" за півріччя 2018р.

Інформація щодо фактичних витрат (без ПДВ) за нестандартне приєднання для електроустановок замовників за 2017р. 

Інформація щодо фактичних витрат (без ПДВ) за нестандартне приєднання для електроустановок замовників за 1-ий квартал 2018р.

Інформація щодо фактичних витрат (без ПДВ) за нестандартне приєднання для електроустановок замовників за 2-ий квартал 2018р.

нформація щодо фактичних витрат (без ПДВ) за стандартне приєднання для електроустановок замовників за І-ІV квартал 2017р.

Інформація щодо фактичних витрат (без ПДВ) за стандартне приєднання для електроустановок замовників за 1-ий квартал 2018р.

Інформація щодо фактичних витрат (без ПДВ) за стандартне приєднання для електроустановок замовників за 2-ий квартал 2018р.

Обґрунтування розрахунків значень плати за стандартні приєднаннядо електричних мереж ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ»

Калькулятор визначення вартості послуги зі стандартного приєднання

Вартість стандартного приєднання